Tání
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 41 cm, rámování: 52 x 62,5 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč