Město v zimě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 51,5 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč