221. Portrét dítěte
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 28 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč