Párové obrazy

signováno pod paspartou, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč