Červenomodrá abstrakce
rámováno
Technika: tečkovaná rytina
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 50,5 x 45,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč