Dvojice

Původní tisk na plátně, rámováno
Šířka: 53 cm, výška: 78 cm, rámování: 92,5 x 66,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč