223. Dvojice
Původní tisk na plátně, rámováno
Šířka: 53 cm, výška: 78 cm, rámování: 92,5 x 66,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč