Krajina
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 54,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 43,4 x 63
Konec dražby: 16.05.2023 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč