225. Květiny
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 38 cm, výška: 38 cm, rámování: 42 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč