226. Město a most
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč