Jazz Monden
popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1968
Šířka: 23,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 21,5 x 26
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč