227. Klidná řeka
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 58 cm, rámování: 76 x 57 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč