227. Před vesnickými domy
Původní malba na překližce z konce 19. století v holandském stylu, mírně poškozený rám
Technika: olej na překližce, datace: 19. století
Šířka: 43 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 58,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.01.2021 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč