228. Dysmasová - Malý čtenář
signováno vpravo dole, volně, nerámováno a nenapnuto
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč