228. Krajina se skálou
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 59 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 4d 4h 48m 41s
Vyvolávací cena: 700 Kč