Lodě zakotvené v přístavu
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1950
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 47,5 x 55,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč