228. Moře
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 43 cm, rámování: 68 x 56 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč