228. Vesnický dvůr
Nesignováno, orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč