229. Karlovy Vary
kolorovaná litografie, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 72 cm, výška: 47 cm, rámování: 56 x 80 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč