229. Monogram K. Š. - Rybičky
rámováno, zaskleno, monogram K.Š. a datace v pravém dolním rohu
Technika: kresba na kartonu, datace: 18.1.1977
Šířka: 23,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 35,5 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč