Promenáda
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 72
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč