Baletka v trávě
signováno monogramem vlevo dole
Šířka: 37,5 cm, výška: 53,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč