23. Domy u pobřeží
zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 37 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 45 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč