23. Drožkář
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 44 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč