Dvě postavy před domem
signováno vpravo dole O.K.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 22.10.2023 15:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč