23. Hluboká
nesignováno, exkluzivně zarámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 9 cm, rámování: 38 x 42,5
Stav: vynikající
Konec dražby: 16.04.2019 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč