Hrad nad řekou

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 55 cm, výška: 42 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:49

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč