Krajina s chalupou
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 67,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 000 Kč