23. Květiny ve váze
signováno nečitelně vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 21 x 16 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč