monogramováno J.V.

Signováno vpravo dole, rámováno, malé oděrky na rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 29,5 x 34 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč