23. Statek
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč