23. Vojáci II.
rámováno ve francouzském zlaceném rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 31 x 36 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč