Zátiší

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč