Notre - Dame
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1943
Šířka: 40 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 61 x 54
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč