231. Maják
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 60/100, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 56 x 73 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč