Panna Maria Pomocná

Čechy, rentoilováno, nový napínací rám, dobově rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 42 cm, výška: 54 cm, rámování: 73 x 59 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 09.12.2020 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč