231. V Rajské zahradě
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1988
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 19 x 14 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 4d 20h 24m 17s
Vyvolávací cena: 300 Kč