232. Hrad Karlštejn
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1866
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč