233. Zátiší
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 22 x 17 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 4d 14h 12m 24s
Vyvolávací cena: 300 Kč