233. Zimní krajina
Signováno nečitelně vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 85 cm
Konec dražby: 16.03.2023 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč