Krajina
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 39,5 x 50,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč