236. Po lesní cestě
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 2d 14h 55m 53s
Vyvolávací cena: 400 Kč