236. Pražský most
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: perokresba, datace: 1987
Šířka: 46 cm, výška: 22 cm, rámování: 44 x 68,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč