Borovice
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč