Západ slunce
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 42
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč