238. Pohled na Národní divadlo v Praze
Signováno vpravo dole. Rámováno, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 35,5 x 40 cm
Konec dražby: 08.06.2022 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč