239. U vody
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1939
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 38 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč