24. Álej stromů
monogramováno R. O. vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 65 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč