24. Dafné

Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 125 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:11 SEČ

Zbývá: 5d 2h 29m 55s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč