Drůbež na dvoře

signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na kartonu, datace: 20. století
Šířka: 8 cm, výška: 6 cm, rámování: 18 x 20 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.12.2018 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč