24. Kuřácké zátiší

Technika: akvarel, datace: 1905
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 74 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč